Beste Android Apps Online-Datensicherung

W czasach gdy ludzie stają się coraz bardziej mobilni, bardzo praktycznie jest mieć zawsze dostęp do swoich ważnych plików i dokumentów. Dzięki przedstawionym tu aplikacjom użytkownik może zapisywać online pliki word, excel, dokumenty pdf, pliki muzyczne, zdjęcia i wiele więcej. Zapisane dokumenty można pobrać na inne urządzenia które mają zainstalowaną aplikację. Przedstawiamy nasz wybór najlepszych aplikacji na androida do zapisywania danych online.

Dropbox Android App 1. Dropbox

Najpopularniejszą aplikacją do zapisywania danych online jest Dropbox. Dropbox oferuje użytkownikowi 2GB darmowego miejsca do zapisywania danych online. Można uzyskać dodatkowe miejsce odpłatnie lub poprzez polecenie aplikacji dalej. W Dropbox można zapisywać wszystkie możliwe dane, m.in. dokumenty, zdjęcia i pliki video. Aplikację Dropbox można pobrać bezpłatnie z Google Play Store.

Dropbox Android App Dropbox Android App

App Download Android Market App Download Appbrain.com


Box 2. Box

Aplikacja Box.net oferuje nawet 5GB darmowego miejsca do zapisywania danych. Jeśli użytkownik potrzebuje więcej miejsca może dokupić je odpłatnie. Tak jak w przypadku Dropbox można zapisywać w aplikacji wszystkie typy plików i opcjonalnie udostępniać innym użytkownikom. Aplikacja Box jest dostępna również bezpłatnie w Google Play Store.

Box Box

App Download Android Market App Download Appbrain.com


Google Drive 3. Google Drive

Google zintegrował swój serwis tabel i tekstów z serwisem umożliwiającym zapisywanie danych online i oferuje aż 5GB darmowego miejsca. Miejsce do zapisu można opcjonalnie powiększyć. W GoogleDrive można zapisywać wszystkie możliwe typy plików. Można sięgnąć po swoje pliki z każdego urządzenia które ma dostęp do konta Google Drive. Aplikacja Google Drive jest dostępna za darmo w Google Play Store.

Google Drive Google Drive

App Download Android Market App Download Appbrain.com


SkyDrive 4. SkyDrive

Sky-Drive to serwis zapisywania danych online firmy Microsoft. Aż całe 7 GB użytkownik Sky Drive ma darmowo do dyspozycji. Dodatkowe miejsce użytkownik może dokupić. Poza tym Skry Drive oferuje wszystkie funkcje które posiada Dropbox, Google Drive itp. Także aplikacja Sky Drive jest dostępna bezpłatnie w Google Play Store.

SkyDrive SkyDrive

App Download Android Market App Download Appbrain.com


ASUS WebStorage 5. ASUS WebStorage

Aplikacja ASUS WebStorage oferuje użytkownikom 5GB bezpłatnego miejsca do zapisu danych online. Użytkownicy laptopów lub tabletów ASUS otrzymują często dodatkowe miejsce do zapisu.
Poza tym aplikacja ASUS WebStorage nie rózni się od innych przedstawionych tu aplikacji. ASUS Web Storage można nabyć bezpłatnie w Google Play Store.

ASUS WebStorage ASUS WebStorage

App Download Android Market App Download Appbrain.com

Weitere: Beste Android Apps | Beste Android Spiele | Beste Android Widgets